|  | 

Kazania protestanckie

Przedszkole Wrocław

Przedszkole Wrocław
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przedszkole Wroclaw (2)Mój syn skończył właśnie trzy lata. To była najwyższa pora by zapisać go do przedszkola. Do publicznej placówki nie było szans się dostać, musieliśmy więc znaleźć przedszkole prywatne. Jest ich teraz całkiem sporo. Są zarówno przedszkola językowe jak i o innych profilach. Nam zależało przede wszystkim, aby było ono kameralne i aby była tam właściwa opieka. Nasz syn źle się czuł w dużej grupie, robił się nerwowy i agresywny. Zrobiłam więc rozeznanie wśród znajomych. Jedna koleżanka poleciła mi sprawdzone przez siebie przedszkole Wrocław. Mieściło się ono niedaleko od naszego mieszkania. Nie było więc problemu by malca rano tam zaprowadzać. Przedszkole miało dwie grupy z czego każda liczyła dziesięcioro dzieciaków. Wszystko wskazywało na to, że będzie tam odpowiednia opieka. Cena za to przedszkole nie była wygórowana. Na tyle mogliśmy sobie pozwolić. Na pewno wychodziło to taniej niż wynajęcie opiekunki. Mam tylko nadzieję, że  atmosfera będzie fajna. Ale o tym dowiemy się dopiero jak syn stamtąd wróci.

Ciekawe artykuły o edukacji:

przedszkole-wroclaw

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Karanie dziecka

    Karanie dziecka

    Aby opanować skutecznie umiejętność posługiwania się językiem, dziecko powinno spędzić dużo czasu z osobą dorosłą na kontaktachmywanych przez dziecko, które nadal zachowuje się w niewłaściwy sposób. Możesz zaobserwować, że nie ma żadnych nagród, że dziecko jest krytykowane i karane, lecz tego rodzaju zwrócenie uwagi, samo w sobie, może działać jako silne wzmocnienie na niektóre dzieci.

  • Dlaczego protestanci nie robią znaku krzyża?

    Dlaczego protestanci nie robią znaku krzyża?

    Doktryny protestantyzmu Protestantyzm jest jednym z głównych oprócz katolicyzmu i prawosławia odłamów wiary chrześcijańskiej. Obejmuje on Kościoły oraz wspólnoty religijne powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku reformacji, która miała miejsce w szesnastym wieku. Termin ten pochodzi od protestu złożonego w 1529 roku przez luteran w sześciu księstw oraz czternastu miastach Rzeszy przeciw stanowiącym większość w