|  | 

Protestanci w Polsce

Protestanckie memy

Protestanckie memy
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Protestanci

W dzisiejszych czasach, w dobie internetu i portali społecznościowych możemy zauważyć sporą masę hejtu, która kierowana jest w ludzi.
Najczęstszym powodem przez który zostajemy wyśmiani czy obrażani jest nasz kolor skóry, orientacja seksualna, pochodzenie czy nasza religia.
My, jako ludzie, zamiast wspierać się w ciężkich momentach wolimy plotkować i obmawiać innych ludzi, uważając się za lepszych.
W dzisiejszych czasach bardzo mocnym tematem do dyskusji jest nasza religia. Często chrześcijanie i ateiści dyskutują o istnieniu Boga. A czy nie łatwiej po prostu byłoby zaakceptować zdanie drugiej osoby i nie wciągać się w niepotrzebne kłótnie?
W Polsce istnieje dużo różnych odłamów religijnych. Najwięcej jest chrześcijan, ale są również zielonoświątkowcy, muzułmanie czy protestanci.
Każdy z nas zasługuje na szacunek oraz każdy z nas powinien go dawać drugiej osobie. Nie powinniśmy ingerować w przekonania drugiej osoby oraz nie namawiać ich na swoje racje. Jeśli my będziemy szanować kogoś, to ten ktoś będzie szanował nas.

Ciekawe artykuły o edukacji:

protestanckie-memy

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Kompetentne stworzenia towarzyskie

    Kompetentne stworzenia towarzyskie

    Kompetentne stworzenia towarzyskie Nie jest to wina braku zainteresowania lub miłości ze strony rodziców, lecz wynik nie|wystarczającego zrozumienia tego, co jest dzieciom, potrzebne. Większość matek rozmawia ze swoimi małymi dziećmi, niektóre rozmawiają bardzo często. Zastanówmy się jednak, jak one to robią. Niemowlę przeważnie leży płasko na plecach w łóżeczku albo jest trzymane bardzo blisko ciała

  • Czy protestanci obchodzą Boże Narodzenie?

    Czy protestanci obchodzą Boże Narodzenie?

    Protestanci Protestanci w Polsce stanowią mniejszość religijną, ale są jedną z ważniejszych gałęzi chrześcijaństwa wraz z katolicyzmem i prawosławiem. Protestantyzm wyodrębnił się na skutek ruchów reformacyjnych w Kościele Katolickim. Bezpośrednio odpowiada za nie Marcin Luter. Protestanci nie tworzą monolitu. Podzielili się na wiele kościołów. Łączy ich specyficzny styl bycia i podejścia do religii, choć w